Kurs na prawo jazdy

PRAWO JAZDY - WAŻNA DECYZJA

Posiadanie prawa jazdy w dzisiejszych czasach jest niezwykle przydatne. Dzięki niemu nie musimy być uzależnieni od środków transportu publicznego a niekiedy jest pomocne przy podjęciu pracy. Kurs nauki jazdy wiąże się ze sporym wydatkiem, jednak jest to wydatek jednorazowy, a procentuje przez całe życie. Dlatego ważne jest gdzie i jak będziemy się uczyć.

Od 19 stycznia 2013r. kandydat na kierowcę, przed przystąpieniem do szkolenia musi mieć utworzony w starostwie tzw. Profil Kandydata na Kierowcę. Dopiero z takim profilem może udać się do Ośrodka Szkolenia Kierowców i zapisać się na kurs.

Jeśli zależy Ci na czasie - skorzystaj z usług jakie oferuje nasza szkoła nauki jazdy. Organizujemy szybkie miesięczne kursy i mega szybkie kursy trwające 20 dni. Przyspieszone kursy prawa jazdy to doskonałe rozwiązania dla osób pracujących lub uczących się, które nie mają możliwości odbycia kursu prawa jazdy w normalnym terminie. Z nami zdobędziesz prawo jazy szybko a nauka jazdy odbędzie się bez zbędnych stresów.

Szkoła jazdy - OSK Nemo zatrudnia najlepszych fachowców dysponujących olbrzymią wiedzą i doświadczeniem. Zespół tych ludzi systematycznie podnosi swoje kwalifikacje poprzez szkolenia, by móc sprostać oczekiwaniom klienta i konkurencji. Jesteśmy firmą wiarygodną z ugruntowaną pozycją na rynku, dzięki której zdobędziesz prawo jazdy.

Nasz ośrodek szkolenia kierowców Nemo oferuje Państwu kurs prawa jazdy kat B, który obejmuje 30 godzin teorii (godziny lekcyjne po 45 min.) oraz 30 godzin praktyki (godziny zegarowe po 60 min). Nauka jazdy odbywają się na Renault Clio, a godziny są umawiane indywidualnie według potrzeb kursanta
(już od 7:00 do 22:00).

Zajęcia teoretyczne odbywają się w doskonale wyposażonej sali wykładowej - 30 godzin lekcyjnych zajęć teoretycznych (30 x 45 min) podczas których kursanci zapoznają się z przepisami ruchu drogowego, podstawami budowy samochodu, pomocą przedlekarską, obsługą oraz konserwacją samochodu.

Zajęcia praktyczne odbywają się codziennie od 7.00 do 22.00, łącznie z sobotami i niedzielami - 30 godzin zegarowych zajęć praktycznych (30 x 60 min)podczas których szkolimy umiejętności z zakresu poruszania się po placu manewrowym oraz po mieście w ruchu drogowym, szkoląc wszystkie potrzebne manewry i utrwalając odpowiednie zachowanie na drodze.

Instruktorzy z zajęć praktycznych nauki jazdy są dyspozycyjni i na jazdy umawiają kursantów indywidualnie według potrzeb w każdy dzień tygodnia.

Zapisz się na kurs prawa jazdy - wypełnij formularz zgłoszeniowy.

• Do dyspozycji kursantów naszej szkoły jazdy oddajemy samochody Renault Clio
• Szkolenie na kategorię B odbywa się na wzorcowo przygotowanym placu
   manewrowym, takim jak znajduje się w WORD Konin.
• Jazdy są przeprowadzane codziennie od godziny 7.00 do 22.00.
• Jeśli nie mają Państwo całej gotówki, to też nie ma problemu!
• Przy wpłacie minimum 300 zł pozostałą należność mogą Państwo wpłacić w   
   ratach, bez żadnych odsetek!
• Wszystkie formalności załatwiamy na miejscu, w naszej szkole.
• Przeprowadzamy również kursy uzupełniające.    ===> Nauka przepisów przez internet <===